× hame ye chiz haye jaleb
×

آدرس وبلاگ من

bataip.gegli.com

آدرس صفحه گوهردشت من

gegli.com/parisa batai

×
×

داستان ازدواج مهدی سلوکی/ عاشق شدم و گفتم و پشیمان شدم

 امیرحسین ۵کیلومتر تا بهشت بعد از سالها مصاحبه کرد و داستان عشق و عاشقی خود را بازگو کرد.
به گزارش ۲۴ مهدی سلوکی که این شب‌ها، در نقش امیرحسین در سریال ۵کیلومتر تا بهشت، حضور دارد، ازدواج خود را تکذیب می‌کند و آن را کار برخی مطبوعات زرد می‌داند. وی که حدود ۷ سال است به قول خودش با مطبوعات مصاحبه نکرده، از رسانه‌ای شدن و زوم‌کردن برخی مطبوعات روی موضوع ازدواجش، متعجب است.

وی در این باره می‌گوید: من ازدواج نکرده‌ام ولی عاشق شده‌ام و این عشقم را گفته‌ام و پشیمان هم شده‌ام که گفته‌ام. نسل ما خیلی کمتر به ازدواج تن می‌دهند شاید به خاطر این باشد که مسئولیت‌پذیری در این برهه از زمان خیلی سخت شده و کسب درآمد از آن هم سخت‌تر. الان جوان‌های ما دغدغه‌شان آینده‌ای است که هنوز نیامده و رسیدن به آرزوها با این شرایط سخت برایشان غیر قابل تصور شده طوری که ترجیح می‌دهند گلیم خودشان را از آب بیرون بکشند تا اینکه مسئولیت یک آدم دیگر را قبول کنند.

سلوکی معتقد است: الان دروغ خیلی زیاد شده در نتیجه اعتماد کم شده و همه اینها به هم ارتباط پیدا کرده است. به گزارش ۲۴ وی که با زندگی ایده‌آل گفتگو کرده، ادامه داد: از دیگر مشکلات ازدواج نسل ما سخت‌گیری خانواده‌هاست اما گاهی این سخت‌گیری منطقی است. وی یک نکته دیگر نیز به جوان‌ها گفته: خیلی دوست دارم به جوان‌ها بگویم سراغ هیچ کاری نروند ولی اگر رفتند آن را تا آخر ادامه دهند چون همیشه وقتی آدم از دور به آرزویش نگاه کند، یک مقدار آن آرزو دست‌نیافتنی می‌شود اما اگر خود ما همین الان به خودمان و جایی که هستیم نگاه کنیم می‌بینیم که اینجا و خیلی از چیزهایی که داریم همان‌هایی است که آرزویش را داشتیم ولی چون به مرور زمان طمع و توقع‌مان زیاد شده، به این فکر نمی‌کنیم که اینها آرزوی چند سال قبل ماست.

وی این نکته را نیز گفته است که هیچوقت دوست نداشته بازیگر شود ولی وقتی وارد این حرفه شده، آن را دوست داشته و ادامه داده است؛ در کل آدمی نیستم که چیزی در دل خود نگه دارم، همیشه حرفم را می‌زنم حالا چه در رابطه با مشکلات زندگی باشد و چه درباره مشورت با دیگران.

پنجشنبه 4 شهریور 1390 - 3:05:34 AM

ورود مرا به خاطر بسپار
عضویت در گوهردشت

آخرین مطالب


عکس هایی از فستیوال سالانه مجسمه های شنی در انگلستان


دردهای اساسی ما ایرانیان


خوراک های بهاره بخورید سالم بمانید..


10 نقل قول ارزشمند در مورد سلامتی


تصاویری جدید بازیگران در دومین شب جشن نفس


عکسهای جدید بدحجابی در تهران


رمــانتیــک تریــن رستــوران های دنیـــا


کســوف خورشیـــدی یکشنبــه


هنـــــر و خلاقیــــت با دیــــــوار هـــای شهـــــــــر


آموزش آی کلود اپل


نمایش سایر مطالب قبلی
آمار وبلاگ

170836 بازدید

35 بازدید امروز

27 بازدید دیروز

413 بازدید یک هفته گذشته

Powered by Gegli Social Network (Gohardasht.com)

آخرين وبلاگهاي بروز شده

Rss Feed

Advertisements