× hame ye chiz haye jaleb
×

آدرس وبلاگ من

bataip.gegli.com

آدرس صفحه گوهردشت من

gegli.com/parisa batai

×
×

پشت پرده جنجالی سریال شبکه دو/هومن سیدی: با حیثیت من بازی شده و سرم کلاه گذاشتند

بازیگر سریال سی‌امین روز با اعتراض و انتقاد شدید از تهیه‌کننده این سریال گفت: از این کار شدیدا پشیمان و شرمنده هستم!
به گزارش ۲۴، هومن سیدی که سال گذشته نخستین فیلم بلند خود با عنوان آفریقا را در جشنواره فیلم فجر به نمایش درآورد، این شب‌ها نقش اول سریال مناسبتی شبکه دوم سیما با عنوان سی‌امین روز است. او انتقادهای شدیدی را به تهیه‌کننده این مجموعه دارد و با افشاگری نسبت به اتفاقات پشت پرده سریال شبکه دوم سیما، معتقد است با حیثیت او در این سریال بازی شده است.

وی می‌گوید: از وقتی در سریال سی‌امین روز بازی کردم، تصمیم گرفتم، دیگر به هیچکس جز خودم اعتماد نکنم. چون به نظرم امروز هیچ آدمی به حیثیت دیگری رحم نمی‌کند. اوایل کار با آدم‌هایی روبرو شدم که می‌گفتند تلاش ما این است که فیلم خوبی بسازیم، همین برای من کافی بود که اگر فیلم خوب هم نشود، حداقل سعی شان را کرده‌اند. اما همان چند روز اول که رفتم سر کار، مشخص شد همه چیز دروغ بوده است. متاسفانه سینما و تلویزیون ما پر شده از آدم های این شکلی که اصلا رسما به دلیل اینکه جیبشان را پر پول کنند، آمده‌اند.

وی ادامه داده است: من می‌گویم عیبی ندارد این‌ آدم‌ها هرطور می‌خواهند ارتزاق کنند اما حق ندارند با زندگی امثال من بازی کند و با دورنمای زیبا و وعده‌های دروغین، مرا به بازی کثیف خودشان بکشانند. وی در ادامه این گفتگوی جنجالی شیوه پیوستن به این گروه را توضیح داده و عنوان کرده که رسما گولم زدند. سیدی که با زندگی ایده‌آل گفتگو کرده، توضیح داده است: قبلا کارهای مناسبتی زیادی پیشنهاد  شده بود اما نمی پذیرفتم چون فشار کار کیفیت کار را پایین می آورد. سریال سی‌امین روز در نگاه اول این ایراد را نداشت، اما اینکه حدود ۵ماه فرصت داشتیم و می‌توانستیم با آرامش کار کنیم دلیل اولیه‌ام برای پذیرش کار بود. وقتی فیلمنامه اولیه را خواندم، به نظرم خیلی بد آمد، عذرخواهی کردم و گفتم که نیستم! آقای شیخ طادی گفت من می‌دانم این فیلمنامه بد است اما خودم بازنویسی‌اش می‌کنم. یک قسمت را بازنویسی کردند دیدم خیلی خوب شد. به آقای شیخ طادی اعتماد کردم و قرارداد بسته شد.

وی ادامه داده است: بعد از این اتفاق تمام قول‌هایی که به بنده داده‌بودند، زیر پا گذاشتند. رفتم پیش آقای جودی، تهیه کننده، گفتم چرا این فیلمنامه نمی‌آید؟ با یک سری دلایل جواب من را داد که آقا شما پولت را یگیر به این کارها کار نداشته باش! گفتم شما داری رسما مرا گول می‌زنی! اینها گذشت و من امیدم به آقای شیخ طادی بود که دعوا بالا گرفت و آقای جودی با آقای شیخ طادی به هم می‌زنند و پروژه می‌خوابد.

هومن سیدی ادامه ماجرای دعوای کاگردان و تهیه کننده را اینگونه تعریف می‌کند: کار بالا گرفت و حتی به خانه آقای شیخ طادی رفتم و گفتم به امید شما آمده‌ام و ایشان زیر بار نرفت و گفت حیثیتم از بین می‌رود و نمی‌آیم. آقای جلالی از دفتر آقای جودی تماس گرفتند من گفتم نمی آیم. گفتم حداقل یک نفر در حد آقای شیخ طادی بیاورید تا بیایم  چون صحبت آقای افشار شد و آقای افشار بارها برای کارهای قبلی‌شان با من تماس گرفته بود و نرفته‌ام چون با ایشان کار نمی‌کنم. گفت اینطوری که نمی‌شود، یک ماه بازی کرده‌ای اگر نیایی من ۳۰۰میلیون تومان ضرر باید بدهم وبه فاصله ۱۰ روز آقای افشار آمد و در این فاصله تهدیدهای تهیه کننده ادامه داشت. رفتم به آقای جودی گفتم من به اعتبار آقای شیخ طادی آمده‌ام گفت شما با من قرارداد داری نه با ایشان توی قراداد را نگاهی بیانداز، اسمی از آقای شیخ طادی هست؟ آنجا بود که فهمیدم این رسما کلاهبرداری محض است.

این بازیگر و کارگردان در پایان این گفتگو با انتقاد از تلویزیون و میدان دادن به چنین تهیه‌کننده‌هایی گفت: تهیه‌کننده‌ای که افتخارش این است که مدام در دفترش کاگردان عوض می‌کند اصلا تلویزیون نباید به او اعتبار بدهد که دست به تهیه و تولید بزند من رضا جودی را به خاطر خوشنامی که در گذشته داشت پذیرفته بودم اما این آدم کاملا عوض شده است!


پنجشنبه 4 شهریور 1390 - 2:35:55 AM

ورود مرا به خاطر بسپار
عضویت در گوهردشت

آخرین مطالب


عکس هایی از فستیوال سالانه مجسمه های شنی در انگلستان


دردهای اساسی ما ایرانیان


خوراک های بهاره بخورید سالم بمانید..


10 نقل قول ارزشمند در مورد سلامتی


تصاویری جدید بازیگران در دومین شب جشن نفس


عکسهای جدید بدحجابی در تهران


رمــانتیــک تریــن رستــوران های دنیـــا


کســوف خورشیـــدی یکشنبــه


هنـــــر و خلاقیــــت با دیــــــوار هـــای شهـــــــــر


آموزش آی کلود اپل


نمایش سایر مطالب قبلی
آمار وبلاگ

170825 بازدید

24 بازدید امروز

27 بازدید دیروز

402 بازدید یک هفته گذشته

Powered by Gegli Social Network (Gohardasht.com)

آخرين وبلاگهاي بروز شده

Rss Feed

Advertisements